Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Self-employed

Self-employed

Witam! Potrzebuję namiaru na dobre polskie biuro rachunkowe w Londynie. Jesteście w stanie doradzić konkretną firmę? Chodziłoby o rejestrację spółki Ltd – gdzie to zrobić poprawnie, sprawnie, bezproblemowo?

TomekK 

Posty: 4

 
Sam bym chciał przejść jakieś przeszkolenie z księgowości na wyspach, ktoś kojarzy jakieś kursy na ten temat? Gdzie można by się poduczyć poznać przepisy zasady i choćby nazewnictwo w Anglii bo wiadomo że jest inne niż w Polsce.

bartek33

Posty: 14

 
Na stronie http://financialrepublic.co.uk jest kontakt do biura rachunkowego w Londynie z którym ja współpracuję. Polecam, pomagają w rozliczeniach, optymalizacji firmy, potrafią doradzić od strony prawniczej. Pomogli mi też raz z odzyskaniem długu od klienta, a chodziło o większe pieniądze niż sto funtów...

Klaraaa

Posty: 9

 
Akurat z uslug księgowego to jeszcze w Londynie nie korzystałem ale byłem u prawnika na przykład jakiś czas temu. Polskich kancelarii prawnych w mieście można trochę znaleźć z tym nie ma problemu .

RuFiK

Posty: 7

 
Jak wyglądają koszty prowadzenia rozliczeń w UK przez biura rachunkowe? To są stawki porównywalne do tych w Polsce? Drożej, taniej?

gruszka45

Posty: 16

 
Kuzyn pracuje w Londynie u jakiegoś Hindusa ale wiem że kombinuje żeby założyć swoją firmę za jakiś czas. Branża budowlana, także powinien jakoś się odnaleźć i jakiś klientów podłapać.

Aniusiaaa1

Posty: 16

 
Moj brat przez pewien czas pracował jako księgowy w Londynie ale ostatecznie wrócił do Polski. Jednak człowiek tęskni za krajem, nie wszyscy sobie radzą na obczyźnie przez dłuższy czas.

Wygodniś22

Posty: 23

 
Jak się zna dobrze angielski i choć trochę prawo na Wyspach to w wielu rzeczach można sobie poradzić samemu jeśli chodzi o rejestrację firmy itd. ale jednak współpraca z księgowym daje większe poczucie bezpieczeństwa.

Dzidzia

Posty: 8

 
Sam się zastanawiam od jakiegoś czasu jak zoptymalizować firmę bo koszty mnie zaczynają powoli przerastać. Miało to wyglądać inaczej, liczyłem że uda się ograniczyć wydatki i jakoś ruszymy do przodu, ale jest problem.

nanoTECH

Posty: 21

 
Sam potrzebuję dobrego księgowego z doświadczeniem w UK i znajomością aktualnych przepisów. Co jak co ale tutaj też prawo się potrafi często zmieniać, tak jak w Polsce kombinują w prawie i ustawach jak nawiedzeni.

Zrobtodzis

Posty: 24