Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

parawany

parawany

Cześć, zastanawiam się, czy używacie parawanów dekoracyjnych w dużych pokojach i czy jest w ogóle sens takiego podziału przestrzeni.

Phylu

Posty: 4

 
Za parawanem masz większą swobodę psychiczną. Wystarczy nawet niewielka ścianka, żeby sobie coś takiego zapewnić.

namok

Posty: 14

 
Mam kuchnię połączoną z salonem i jednak parawan dobrze się sprawdza, bo tego tak nie widać.

gagurni

Posty: 8

 
W biurze mamy parawan, jakby trzeba było jakieś umowy podpisywać, czy porozmawiać w bardziej komfortowej atmosferze ze specjalistą to zawsze się sprawdza.

chchiyan

Posty: 32

 
W dekoracyjny parawan zainwestuj, bo moim zdaniem uniwersalne rozwiązanie do dzielenia dużych, czy nawet mniejszych pokojów, szczególnie ze współlokatorami.

namedal6

Posty: 6

 
Właśnie niedawno zastanawiałem się, czy robić zabudowę balkonu, ale wybrałem parawan dekoracyjny, coś w tym stylu https://www.fototap.pl/parawany, tylko z neutralnym wzornictwem i dobrze mi się dopasował do aranżacji. Poza tym, jak mi się znudzi to po prostu sobie przestawię lub kupię inny. Dobra, elastyczna opcja na wydzielenie przestrzeni i na ukrycie się przed niepożądanym wzrokiem, przynajmniej w moim przypadku :)

RasiakNorris

Posty: 34

 
Weź pod uwagę parawan, na którym można rysować, jeżeli masz dzieciaki. U mnie w gabinecie SPA postawiliśmy coś takiego i cieszy się dużą popularnością ta strefa.

3

Posty: 6