Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Farba tablicowa rust-oleum, polecicie coś ?

Farba tablicowa rust-oleum, polecicie coś ?

Witam, czy ktoś z was orientuje się ile kosztuje farba tablicowa o dobrych właściwościach magnetycznych, jaka musi wystarczyć na pomalowanie pięciu tablic? Możecie podawać kwoty w przybliżeniu.

subert

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi o sklepy z farbami tablicowymi to polecam Ci jedynie ten: http://www.wallstudio.pl/sklep ponieważ jako jeden z niewielu oferuje naprawdę dobre farby.

pawel253

Posty: 13

 
Zdecydowanie polecam Ci skorzystać z farb tablicowych ponieważ są to produkty bardzo wysokiej jakości i potrafią odnowić nawet najbardziej zniszczone tablice. Jeżeli więc jesteś dyrektorem szkoły to powinieneś zadbać o to aby uczniom w szkole pracowało się dobrze i jak najszybciej odnowić wszystko tablice w placówce.

seweryn

Posty: 13

 
Moim zdaniem farby marki rust-oleum to farby tablicowe bardzo wysokiej jakości. Sam z nich korzystałem i muszę Ci powiedzieć, iż świetnie kryją całą powierzchnię a przy tym nie zużyjesz ich licznej ilości w wypadku malowanie jednej tablicy.

Hihi_WWW

Posty: 18

 
Zdecydowanie polecam Ci kupowanie magnetycznych farb tablicowych ponieważ pozwalają one na całkowite odświeżenie wyglądu tablicy.

Klara323

Posty: 13

 
Stworzenie tablicy kredowej we własnym mieszkaniu jest nie ulega wątpliwości możliwe i wcale nie jest bardzo skomplikowane. Wystarczy posiadać jedynie prostokątny kawałek drewna i stojak na którym można je posadzić. Potem zostaje już tylko pomalować przestrzeń farbą tablicową i tablica kredowa jest już gotowa do użytku.

ChosenOne

Posty: 12

 
Osobiście również zakupiłem ostatnio farby tablicowe i muszę Ci powiedzieć, że ich wydajnością byłem niesamowicie zaskoczony. Myślałem że zabraknie mi farb do pomalowania wszystkich elementów a ku mojemu zdziwieniu jeszcze mi zostały. Jeżeli więc kupisz dobrą farbę to będziesz zdziwiony jest wydajnością.

hyzio

Posty: 16