Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Sztukateria elewacyjna

Sztukateria elewacyjna

Sztukateria elewacyjna z naprawdę mocnego i trwałego styropianu jest mi potrzebna. Ktoś coś? Możecie podpowiedzieć jakiegoś producenta, sklep itp.? Głównie zależałoby na gzymsach pod dach i pod balkon. Oczywiście przy takich dekoracjach odporność na warunki atmosferyczna to kluczowa sprawa. Z jakimi materiałami macie dobre doświadczenia?

audi80

Posty: 9

 
Jak jeszcze pracowałem w firmie remontowej to parę razy nam się sztukaterię zdarzyło wykładać i pamiętam że była to dość prosta robota. Akurat porównując z innymi pracami typowo wykończeniowymi to te elementy instalowało się bardzo szybko.

pawel253

Posty: 9

 
Można się teraz taką sztukaterią rzeczywiście fajnie pobawić jeśli ktoś ma aranżacyjną wyobraźnię. Sam montaż takich listew nie jest skomplikowany, ale też jeśli ktoś będzie pierwszy raz coś takiego kładł to na pewno trzeba być uważnym i z klejem nie przesadzić.

adamczykkk00

Posty: 8

 
Na kilku domach w okolicy widzę codziennie jak jadę do pracy sztukaterię na elewacji. Niektórym lepiej takie ozdobniki wyszły, a niektórym niekoniecznie. Najlepiej to chyba jednak zdecydować się na architekta niż samemu coś tworzyć...

misiu56

Posty: 10

 
Firma mojego kolegi takie dekoracje kładzie ale skąd oni sztukaterię kupują to nie mam pojęcia. W każdym razie widziałem kilka ich realizacji i naprawdę fajnie to estetycznie wygląda. Głównie mam na myśli wykończenia wnętrz.

WF2015

Posty: 7

 
Trzeba sobie dokładnie sprawdzić jakiej klasy jest styropian przy takiej sztukaterii. Jeśli chodzi o elementy elewacyjne to tam musi być specjalna warstwa zewnętrzna mocniejsza wyłożona żeby sobie dekoracja z pogodą była w stanie poradzić.

WTFurdoin

Posty: 31

 
Zastanawiam się nad sztukaterią zewnętrzną, ale trochę się boję na ile taki styropian sobie z pogodą poradzi. Deszcz, śnieg, grad, słońce, mróz – wiadomo jaka jest pogoda w Polsce, bardzo wymagająca i też dla takich dekoracji nie za przyjazna.

Kasia

Posty: 11

 
Dobre, wytrzymałe dekoracje tego typu produkuje Perfect Styr (perfectstyr.com.pl). Już sporo zamówień u nich robiłem i jeszcze żadnej sztukaterii nie musiałem zwracać, reklamować, czy wymieniać. Nowe, dobrze docięte rzeczy z wysokiej klasy styropianu, który faktycznie jest w stanie przetrwać próbę czasu i też jest go dość łatwo obrobić. Mam na myśli choćby malowanie. Mają konkretną obsługą, także ja bym doradzał zadzwonić, wycenę robią za free.

Anno Domini

Posty: 11

 
Mam zamiar zrobić sobie dekoracje z takiego styropianu ozdobnego w domu, ale właśnie sęk w tym, że nie wiem na jaką, w sensie – czyją sztukaterię się zdecydować. Producentów jest co najmniej kilkunastu na polskim rynku dostępnych z tego co widziałem.

LiOx

Posty: 19