Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Fototapety

Fototapety

Witajcie witajcie! Sprawunia jest taka że chcemy zrobić remont dużego pokoju i pojawiła się idea żeby przykleić fototapetę na ścianie za narożnikiem. Gdzie ciekawy obrazek znaleźć? U kogo kupować takie dekoracje żeby nie żałować?

labuh

Posty: 2

 
Większość zawodowych dekoratorów twierdzi, że fototapeta najlepiej się sprawdzi w mniejszych wnętrzach. Osobiście to potwierdzam. Szczególnie weź pod uwagę pejzaże. Świetnie się prezentują, dają poczucie głębi. Zero tandety ogólnie.

GGregbard

Posty: 18

 
Udało mi się bezproblemowo zamówić fototapetę niedawno na fototap.pl. Wszystko wygląda tak jak w opisie i prezentacji na stronie, nie ma jakiegoś rozrzutu jeśli chodzi o sam wymiar krawędzi czy sam kolor. Flizelina bardzo dobrze zachowuje się na ścianie, wygodny w klejeniu materiał.

namok

Posty: 3

 
Teraz robią takie fototapety, że praktycznie nie da się ich uszkodzić. Odradzam jednak wystawianie fototapety na działanie promieni słonecznych, bo w końcu nawet najlepszy materiał lekko blaknie.

TomekK

Posty: 29

 
O tyle dobra sprawa, że możesz sobie zamówić nawet bardzo duży wzór przestrzenny. Mam w niewielkiej kawalerce i uzyskałem głębię. Lepiej się czuję w mieszkaniu, goście już komplementowali wielokrotnie. Nie żałuję, że kupiłem.

Gumis

Posty: 5

 
Na niemieckiej fizelinie zamawiaj fototapety. Bardzo dobry materiał, niezawodny przez długie lata. Jedna z lepszych wskazówek :)

miko_poz

Posty: 9

 
Widziałem u kumpla fototapetę naklejoną na podłogę zamiast dywanu. Świetnie to u niego wygląda. Czujesz się, jakbyś chodził po lesie. Fajnie sobie zrobił razem z architektem wnętrz. Może w takim kierunku pójdziesz?

Rimano

Posty: 7

 
Na twoim miejscu bym jednak zlecił komuś montaż fototapety, bo można głupie błędy zrobić i zmarnować inwestycję.

robertanisz

Posty: 6

 
Laminowana fototapeta na pewno będzie trwalsza od takiej standardowej. Dopłata najczęściej niewielka, a efektywność znacznie lepsza.

pawel253

Posty: 7

 
Jasne, że warto wziąć fototapetę. Przygotuj tylko dobrze powierzchnię do tapetowania, bo tutaj popełnia się chyba najwięcej błędów technicznych.

wigry00

Posty: 8