Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Podłoga - sklep online ?

Podłoga - sklep online ?

Orientujecie się może na temat sklepów z płytkami, jakieś sprawdzone adresy? Planuję remont łazienki i poszukuję czegoś, co po prostu spodobałoby mi się, natomiast niepotrzebnie musiałoby być kosztowne? Pomocnym dziękuję.

serbuś

Posty: 14

 
Taką mozaikę można właściwie wstawić wszędzie, jak się ma fajny pomysł. Myślałam o czymś takim w kuchni, ale nie na ściany, tylko, żeby okleić nią jakoś tak ciekawie wokół drzwi. Sama pomysłu nie mam, także pasowałoby się zgłosić do fachowca.

Pendrzeec

Posty: 18

 
Tutaj macie szeroki wybór mozaiki, podzielone są na kilka kategorii odnośnie surowca, z jakiego są wykonane http://www.lu-go.pl. Kilka z nich wpadło mi w oko, też nie wiem, co wybrać, niemniej jednak są śliczne.

Sami zresztą oceńcie.

Gosienka54

Posty: 13

 
Ja mam gres w sumie w całym domu na podłogach. W łazience pokusiliśmy się o matowy, nie jest taki śliski. Jestem z takiego materiału zadowolona, bo całkiem dobrze się go czyści. Najlepiej jak wiadomo wygląda. Trzeba jednak zadbać o niego dobrymi środkami. Ale podłogi gresowe jak najbardziej polecam.

Ralphy

Posty: 23

 
Jak się dobrze przyłożysz i uprzednio dokładnie poczytasz o kładzeniu mozaiki to ją położysz idealnie. Sam nie wiedziałem o tym nic, z musu postarałem się i teraz ściana w kuchni jest moją chlubą. Pomysłów jest nieskończenie sporo. Żeby go nie schrzanić, nie jest trudno, a w necie znajdziesz tego sporo.

sthEn

Posty: 14

 
Takie wrażenie, jakie robi mozaika na ścianach, jeszcze dobrze zaprojektowana nie jest w stanie nic przebić. Myślałem o tym, zastawiam się czy byłbym w stanie położyć ja sam, żeby zaoszczędzić na glazurniku.

alujas

Posty: 3