Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Loft system, szukam sklepu !!

Loft system, szukam sklepu !!

Gdzie najlepiej zamówić płyty betonowe. Jak znacie jakieś godne polecenia sklepy, to czekam na wasze propozycje. Nie będę ukrywał, że liczy się dla mnie również cena, więc jak coś to dajcie znać. Dzięki.

Kolekcjoner

Posty: 9

 
Potrzebujecie oryginalnego loft systemu z mega trójwymiarowymi panelami na ściany lub sufit, polecam sklep działający pod tym względem z niesamowitym rozmachem http://www.popstyl.pl/pl/c/Loft-System/70. Jeden z lepszych sklepów jeśli chodzi o zakres oferty.

Grabow12

Posty: 12

 
Też należę do zadowolonego grona osób, które wybrały do siebie beton dekoracyjny. Początkowo się trochę wahałem. Ale efekt jest piorunująco dobry. Mam ten beton w całym holu i planuję jeszcze coś pokombinować w salonie, bo możliwości jest sporo.

johncena67

Posty: 13

 
Ja mam belki rustykalne u siebie. Są zrobione z odpornego poliuretanu. Jako wykończenie ścian i sufitów – świetna sprawa. Wygląda jak prawdziwe drewno, polecam zobaczyć w ofercie sklepu.

messi32

Posty: 18

 
Mam płyty betonowe położone w salonie. Surowy wygląd, ale taki właśnie lubię i zawsze sobie ceniłam. Akurat jestem klientką tego sklepu, albo bardziej mój mąż :) dlatego szczerze polecam tam właśnie zakup. Nie było żadnych problemów przy dostawie, przesyłce, a jeśli chodzi o jakość to mąż mówi, że jest bardzo dobra.

BerciQ89

Posty: 22

 
Bardzo fajne te panele 3d, sklep proponuje tu moc rozwiązań :) Mnie najbardziej podobają się te w oryginalnym kolorze i fajnie wyglądałyby w salonie. Potrzebny mi tylko jakiś konkretny pomysł jak to dokładnie urządzić i działam. Bardzo spoko materiał, jeśli chodzi o wykończenia.

h-humer

Posty: 12