Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

siatki na balkony, gdzie tanio ?

siatki na balkony, gdzie tanio ?

Muszę w ogrodzie wykonać ogrodzenie. Szukam siatek zabezpieczających dla dzieci. Słyszałem, że to koniecznie musi być siatka z polietylenu lub polipropylenu. Gdzie takie coś najlepiej kupić?

czesławek

Posty: 4

 
Z tego co wiem, można takie siatki na schody nabyć w dowolnych parametrach. Jakąś konkretną wielkość oczek proponujecie. Potrzebuję takiej siatki w domu, więc koniecznie musi się dobrze prezentować, nie szpecić :) Może robiliście już takie zabezpieczenie i możecie coś powiedzieć na ten temat.

CZesiek45

Posty: 10

 
Bo może sąsiadka ma kota na balkonie ;) A poważnie siatki na okna to sprawdzony sposób, z którego można korzystać przez lata, bo ten materiał zupełnie się nie uszkadza. Nawet jak się mój kotek z nimi szarpie. Naprawdę to rozsądna inwestycja, ale w zasadzie drogo nie wychodzi, więc tym bardziej opłacalna.

Marek Nowicki

Posty: 6

 
Masz tu wolną rękę, bo akurat jeśli chodzi o siatki na schody to mają chyba jakieś standardowe wielkości oczek, ale może się mylę. Sprawdź dokładnie w ofercie. Małe oczko ładniej chyba wygląda :)

doprzodu67

Posty: 8

 
Właściwie, co mogę powiedzieć to też, tyle, że te siatki dla domu są świetnej jakości i trudno znaleźć na rynku jakąś alternatywę tego rozwiązania. Mnie posłużyły jako zabezpieczenia w ogrodzie, które musiałem wykonać z uwagi na dzieciaki. Świetna sprawa, polecam każdemu.

ZjadaczGłów

Posty: 27

 
Tutaj macie link do strony wiodącego producenta ochronnych siatek na schody https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkinaschody. To faktycznie sprawdzona propozycja. Sam te siatki montowałem u siebie i służą, jak należy.

Gucio

Posty: 13

 
Zdecydowałem się na siatki na łóżeczko. Mam pytanie, czy ich montaż jest prosty i czy da się poradzić z nim bez doświadczenia? Być może będę chciał jeszcze wykonać ogrodzenie w ogrodzie z siatki. To może być ta sama siatka, czy tu są potrzebne jakieś konkretne parametry? Możecie coś powiedzieć na ten temat. Byłbym wdzięczny bardzo :)

Nikuś23

Posty: 7

 
Montaż siatek na łóżeczko jest sprawą szybką i prostą. Nie wypada nawet do tego zamawiać fachowca. A z ogrodzeniem, to bez wątpienia zależy o które dokładni ci chodzi. Można samemu :)

amrmas22

Posty: 5

 
A jak w ogóle montuje się te siatki na okna? Czy to uciążliwe powinność. Mąż na wyjeździe i jestem troszkę ograniczona z takimi pracami domowymi :) niemniej jednak muszę jak najszybciej wykonać coś, żeby mój synek był bezpieczny. Czekam.

propek1

Posty: 15

 
Ja na razie zamontowałem siatki na okna, niemniej jednak mam w planach zamontować też na balkonie, bowiem będzie bezpieczniej :) Chodzi nie ulega wątpliwości o dzieci, niemniej jednak nie ukrywam, iż nasz kotek ma też pstro w głowie, więc i jemu się przydadzą. Fajnie, iż to produkty odporne na warunki pogodowe.

piehoot

Posty: 20