Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Sklep z fototapetami

Sklep z fototapetami

Witajcie witajcie! Sprawunia jest taka że chcemy zrobić remont dużego pokoju i pojawiła się idea żeby przykleić fototapetę na ścianie za narożnikiem. Gdzie ciekawy obrazek znaleźć? U kogo kupować takie dekoracje żeby nie żałować?

labuh

Posty: 4

 
Cześć wszystkim. Niby wszędzie słyszę że montaż fototapety to taka prosta sprawa ale ja to jednak wolałem oddać sprawę w ręce fachowców i nie żałuję. Mam wszystko docięte, idealnie przyłożone, wątpię czy sam bym to tak precyzyjnie zrobił.

grunde

Posty: 16

 
Teraz jakość grafik na fototapetach jest zupełnie inna niż kiedyś...lepsza. Kiedyś fototapety raz że były na gorszym materiale robione, szybko się rwały i też łapały promienie słoneczne przez co kolor się zmywał. Teraz pod tym względem to wszystko wygląda o niebo lepiej.

Pamooko

Posty: 24

 
Wybór fototapet jest faktycznie przeogromny teraz, nie trzeba się ograniczać do kilku górskich widoków jak to było kiedyś, teraz faktycznie można się pobawić z formą. ;)

AloBalo

Posty: 34

 
Znam historię kobiety, która po rozstaniu się ze swoim facetem wpadła w taki jakiś dziwny trans, że zaczęła sobie robić jego ołtarzyki w mieszkaniu i właśnie nawet fototapetę z jego zdjęciem wrzuciła sobie na ścianę za łożkiem....

EeZnak

Posty: 11

 
Doradzałbym fototapety ze strony fototap.pl. Oni sprzedają oryginalną flizelinę a nie jakieś cienkie materiały papiero-podobne jak w innych sklepach. Tapeta się nie rwie podczas klejenia do ściany, idealnie przylega do podłoża nawet jeśli ściana nie jest idealnie równa.

Klara323

Posty: 17

 
Jakbym ja miał u siebie w mieszkaniu gdzieś wstawiać fototapetę to myślę o sypialni. To jest miejsce dość prywatne, więc mógłbym trochę z samym motywem bardziej zaszaleć i postawić na coś bardziej klimatycznego, jakąś sztukę, coś w ten deseń.

Kasia

Posty: 8

 
Niektórzy ludzie to sobie robią fototapety na bazie swoich zdjęć ślubnych, trochę moim zdaniem to już jest jednak przeginka. Ale co kto lubi, wolność Tomku w swoim domku, co nie :P

Robuś

Posty: 19

 
Trzeba rozróżnić fototapety od naklejek na ścianę, bo widzę że ludzie często mylą jedno z drugim a to pod względem jakości jest ogromna różnica. Naklejki to są moim zdaniem fajne na meble, albo na drzwi, żeby ozdobić, czy odnowić.

Hostelos3

Posty: 11

 
Wzorów które można umieścić na fototapecie są miliony bo teraz każdy może tak naprawdę swoje prywatne zdjęcie zlecić właśnie na tego typu większym formacie. Na pewno ciekawa sprawa ,zwłaszcza jeśli ktoś ma naprawdę niebanalne fotki z jakiś wczasów.

angelika98

Posty: 6