Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

projektowanie wnętrz trójmiasto, szukam !

projektowanie wnętrz trójmiasto, szukam !

Długo trwa wykonanie projektu jednego pokoju przez biuro projektowe? Chce zmienić wnętrze, ale nie wiem czy wystarczy mi czasu. Mam urlop i teraz wpadłem na taki pomysł.

Damiano

Posty: 1

 
Według mnie najlepiej na projektowaniu znają się kobiety, bo one mają ten zmysł. Z mężczyznami jest znacznie gorzej, niemniej jednak też zdarzają się specjaliści w tej branży.

Wacław

Posty: 4

 
Dekoratorem wnętrz zostają osobę ze zmysłem do tworzenia. Patrzą na ścianę i widzą, jaki kolor tu pasuje. To wcale nie jest takie łatwe jak się wielu osobom wydaje.

Kitas

Posty: 6

 
Mnie dekorator nie potrzebny mam kawalerkę niecałe dwadzieścia metrów. Łózko, szafa i raczej za wiele się nie zmieści. Gdybym miał dom to pewnie bym najął kogoś, bo nie mam weny twórczej do łączenie kolorów i materiałów wykończeniowych. Do tego trzeba po prostu mieć talent i nie każdy się nadaje.

sklepowa12

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o projektowanie wnętrz w Gdyni to firma https://duszynska.com.pl mnie pomogła. Zajęli się łazienką i salonem. Według mnie to biuro projektowe jest godne polecenia. Mają kompleksowe usługi, które można samemu dopasować do swoich potrzeb.

Marioleczka

Posty: 8

 
Wybrałem firmę od projektowania wnętrz z Gdyni i stanęli na wysokości zadania. Projekt i wizualizacja 3D są na bardzo wysokim poziomie. Podoba mi się takie rozwiązanie. Zaletą jest to, że powstał projekt nie tylko nowoczesny, ale przede wszystkim funkcjonalny.

Liome5656

Posty: 6

 
Znajomy korzystał z pomocy architekta wnętrz z Gdyni i był bardzo zadowolony. Dostał pełen projekt i mógł przystąpić do pracy. Robił pokój dziecka, ale wyszło naprawdę super. Na pewno sam też skorzystam z takich usług. Człowiek jak się nie zna to nie jest w stanie zrobić czegoś takiego jak projektant wnętrz.

meachalll

Posty: 23

 
Znajomy jest projektantem, natomiast żeby się tym zajmować to człowiek uczy się całe życie. Trzeba wiedzieć, jaki trendy i jakie style są obecnie na okresie. To nie dla mnie.

eriost56

Posty: 7

 
Trudno jest zmieniać jakiekolwiek wnętrza, jeżeli się na tym nie znamy. Z tego, co wiemy można zamówić projektowanie wnętrz w trójmieście u jednej projektantki, co się na tym niesłychanie dobrze zna.

Trener

Posty: 3

 
Nie stać mnie na takie zabawy także nie doradzę. Chodzę do sklepu kupuje tania farbę i maluje pokoje. Panele i resztę wyposażenia też kupuje tanie. Jeśli ktoś ma pieniądze to na pewno może sobie pozwolić na nowoczesny i elegancki wystrój wnętrz.

Hostelos3

Posty: 11