Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

centralne odkurzacze worki i filtry

centralne odkurzacze worki i filtry

Znacie może dobrze zaopatrzone sklepy z odkurzaczami centralnymi cenionych marek? Chcę kupić tego typu sprzęt i szukam oferty korzystnej cenowo i jakościowo. Pozdr. Sylwek.

Shasio

Posty: 20

 
Jeszcze jakiś czas temu duży wybór odkurzaczy wraz z całym oprzyrządowaniem, filtrami i workami mieli na stronie www.odkurzacze.net w sklepie internetowym. Sam od nich zamawiałem odkurzacz marki Beam. Mogę polecić te modele. Proste w montażu, komfortowe w użytku, skuteczne i wydajne.

dedekky

Posty: 25

 
Jak byłem w zeszły weekend w hotelu na Mazurach to oni tam mieli takie odkurzacze, właśnie w formie rur wyciąganych ze ściany. Wygląda to ciekawie. Jak odkurzali to w ogóle nic nie było słychać, bo całe te urządzenie z silnikiem znajdowało się gdzieś w piwnicy.

stopiw7

Posty: 29

 
Szukałem specjalnego węża o sporej długości do jednostki centralnej i znalazłem duży wybór dopiero w sklepie online www.odkurzacze.net. Także proponowałbym tutaj zajrzeć. Mają odkurzacze, mają też dodatkowe akcesoria, w tym filtry wysokiej jakości.

Michałek

Posty: 30

 
Dla alergików odkurzacze centralne to wybawienie. Zwykłe odkurzacze tak dobrze nie usuną wszelkich zanieczyszczeń, roztoczy z domu jak jednostka, która jest zamontowana na zewnątrz. Mój odkurzacz jest w piwnicy, a do domu mam pociągnięte jedynie przewody w wygodnych miejscach. Super opcja. Jeśli chodzi o sklep to portal www.odkurzacze.net ma dużo asortymentu w różnych przedziałach cenowych. Kupiłem tutaj swój odkurzacz za niecałe dwa tysiące.

WTFurdoin

Posty: 31

 
Ja tam sobie chwalę odkurzacz centralny. Ma kilka głównych zalet. Cisza, więcej wolnego miejsca, wygodna podczas użytkowania i większa czystość w domu. To tak pokrótce ;-)

Wojciech24

Posty: 21

 
Teraz jak już mam dom postawiony to średni mi się chce montować centralny odkurzacz, dużo roboty by z tym było...szkoda, że nie pomyślałem o tym wcześniej;/

MrGargamel

Posty: 30

 
Początkowo nie byłem przekonany do montowania takiego systemu odkurzania, ale oczywiście żona mnie musiała namówić:P Fajnie działa, dobra to była inwestycja. Nam się pofarciło bo akurat na stronie www.odkurzacze.net mieli wtedy promocje na odkurzacze marki AEG. Nie wiem jak to teraz cenowo tam wygląda.

LiOx

Posty: 20